Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wassermann: Jest nagranie z podsłuchu, gdzie Marcin P. mówi, że "nie chcieli Michała Tuska" i został on im "włożony"
Prostackie i chamskie zachowanie Kopacz!
GENIALNE! Amerykański podróżnik przyjechał do Polski i ... był zszokowany tym, jak nasz kraj wygląda! ZOBACZ!
Wczytuję dane...

Stankowski o ataku w Londynie: Po serii ataków ze strony islamistów może zdarzyć się sytuacja, że nastąpi odwet

MAD 8:05 19 czerwca 2017
Telewizja Republika
- W obliczu całej serii zamachów i ogromnej ilości ofiar może zdarzyć się sytuacja, że nastąpi odwet. Nie chciałbym nawet nazywać takiej możliwości, ale dla społeczeństwa to beczka z prochem - powiedział w programie "Chłodnym okiem" Adrian Stankowski, publicysta.

Adrian Stankowski komentował atak, do którego doszło dziś w nocy w Londynie, gdzie kierujący furgonetką 48-latek wjechał w tłum osób pod jednym z meczetów.

- Po serii ataków ze strony islamistów może zdarzyć się repulsja. Boje się tego, bo znając np. nastroje francuskie, polityczna poprawność zastępuje życzliwość i oficjalnie „jesteśmy mili”, ale nieoficjalnie „nie jesteśmy mili”. To bardzo niezdrowa sytuacja. W obliczu całej serii zamachów i ogromnej ilości ofiar może zdarzyć się sytuacja, że nastąpi odwet. Nie chciałbym nawet nazywać takiej możliwości, ale dla społeczeństwa to beczka z prochem - powiedział Adrian Stankowski.

- Niewykluczone, że w społeczeństwach multi-kulti będziemy mieli to, co było na Bałkanach. Nie jest zdrowa sytuacja, gdy ludzie bardzo się różniący mieszkają w jednym domu. Gdy ciągnie się to latami, to jest to potencjalne pole do konfliktu. Bardzo niewiele jest takich sytuacji, że różne kultury, społeczności potrafią ze sobą żyć. Konstruowanie tak społeczeństwa w sposób świadomy, częściowo jest uzasadnieniem zwykłej chciwości i ogromnych długów kolonialnych. Skąd wzięli się ci przybysze np. we Francji?.To była nadzieja na tanią siłę roboczą i pobudzenie rynku - dodał publicysta.

 

Źródło: Telewizja RepublikaWczytuję ocenę...

Otwartym Tekstem odc. 50 - Sprawa Toma Diericka oraz rozmowa z poetą Wojciechem Wenclem

Wczytuję komentarze...